Kombi Bakımı

kombi bakımıİzmir kombi bakımı , izmir kombi onarımı , izmir kombi tamiri , en uygun fiyatlarla peryodik kombi bakım hizmetleri , izmir kombi .Normalde kombi bakımı yılda iki kez yapılmalıdır. Ancak iki kez yaptıramayanların en azından yılda bir kere bu hizmeti almaları hayati önem taşır.  Periyodik olarak bakımları yapılan kombiler, hem her zaman sorunsuz bir şekilde çalışır, hem de olası patlama ihtimallerine karşı önlem alınmış olarak güvenli bir kullanım sağlar. İşinde uzman olan kombi servis elemanlarımız, müşteriye nasıl hitap edeceğini iyi bilen ve saygıda kusur etmeyen elemanlardır. Kombilerin her türlü sorunu ve çözümü konusunda eğitim almış ekiplerimiz, her marka ve model kombi için bakım yapmaktadır.

Eski ve yeni kombiler ile kalorifer peteklerinin bakımlarını yapan elemanlarımız, kombinizi her mevsime hazır hale getirmektedir. Kombi servisikombi tamiri, bakımı, onarımı, arızaları, şikayetleri, montajı ve sorunları gibi servis talebinize karşı kaliteli hizmet vermeyi kendisine ilke edinmiş kuruluşumuz aynı zamanda petek temizliği hizmetinde en iyi ve kaliteli hizmeti siz değerli müşterilerimize sunmaktadır. Kombi bakımı ne zaman yapılmalı, kombi sıcak su vermiyor neden, kombimiz neden gürültülü çalışıyor, kombi petekleri neden ısıtmıyor, kombimiz ısındıkça su akıtıyor neden, kombimiz arızalandı acaba kombi tamir ücreti ne kadar gibi sorularınız için bizi arayın. Kombi servisçiliği ciddi bir iştir bu sebeple büyük sorumluluk ister işimizi bu bilinçle yapıyoruz ekiplerimizi alanında gerekli bilgi beceri ve donanıma sahip çalışma arkadaşlarından oluşturuyoruz. Kış ve yaz aylarının başlarında kombinin bakımının yaptırılması gerekir. Bakımı ve fark edilen hasarın onarılması için kombi servisi çağrılır. Senelik bakım periyotları atlanan veya onarılması gereken hususları ihmal edilen kombiler kullanıcısına sorun çıkarır. Özellikle kış aylarındaki bakım ve onarımlar asla ihmal edilmemelidir. Çünkü kombiler kış aylarında daha yoğun çalışırlar. Bakım ve onarım için çağrılacak olan kombi servis personelinin alanında eğitimli ve tecrübeli olması önemlidir. Tecrübeli kombi servis personeli en iyi hizmeti verecektir.

Kombi servisi teknikerlerinin verebileceği hizmetler şunlardır:

  • Kombinin yazlık ve kışlık periyodik bakımının yapılması
  • Petek temizliğini yapmak
  • Kombilerde meydana gelen her türlü arızanın giderilmesi
  • Kombilerde yıpranan veya kırılan parçaların değiştirilmesi

Kombi ile ilgili her türlü konuda yardımcı olmak teknik personelin vazifesidir. Kombi bakımını yapanların güler yüzlü olması ve teknik bilgilerinde eksiklik veya hatanın olmaması marka adına önem taşımaktadır.

 

Şimdi Ara
7 / 24 Whatsapp