Ferroli Kombi Tamiri

Ferroli kombi tamiri , izmir ferroli kombi tamiri , kombi teknik servisi , ferroli kombi arızaları , ferroli kombi servisleri , izmir ferroli kombi arıza , izmir kombi peryodik bakım

Kombi bakımının yapılması için öncelikle sıcak su elde etme ve kalorifer yanması özellikleri kontrol edilmektedir. Bu aşamadan sonra kombinin su sızdırıp, sızdırmadığına bakılmakta ve kombinin iç kısımları açılarak oluşan tozlar ilerde sorun oluşturmaması için temizlenmektedir. Kombinin elektrik hatları ve bacası da kontrol edildikten sonra kombinin suyu boşaltılır ve gerekli görülürse hava basıncı uygulanır. Tüm bu işlemlerden sonra ise brülör, iyonizasyon, üç yollu vana ve fan temizliği yapılmaktadır.

 

Cihazımızda ki arızayı kolayca tanıyabilmeniz için modern cihazlar, hataya neyin sebep olduğunu bilmenizi sağlayacak dijital bir hata kodu görüntüler. Bu hata kodlarının ne anlama geldiğini sitemizdeki Arıza Kodları linkinden görebilirsiniz. Sizler için derlediğimiz, Kazan/kombiler de en yaygın görülen 10 sorun ise şunlardır:

1) Sıcak su var ama petekler ısınmıyor

2 Petek ısınması ve sıcak su yok

3) Cihaz sızdırıyor

4) Cihaz kaynıyor

5) Gürültülü kazan/kombi (ör. Çarpma, ıslık, uğultu)

6) Düşük kazan/kombi basıncı

7) Donmuş yoğuşma borusu

8) Radyatör soğukluğu

9) Kazan kendini kapatıyor

10) Kazan termostata yanıt vermiyor

 

https://www.yonlazerreklam.com/product/kapi-isimligi-09

 

Şimdi Ara
7 / 24 Whatsapp